Má 41 let, přichází z Krajské nemocnice Liberec, kde působil jako technický náměstek ředitele. Vyučuje také na Technické univerzitě v Liberci. Jeho úkolem bude konsolidace vztahů s Krajskou nemocnicí Liberec a se zastupitelstvem města Frýdlant.

Pro více informací media@euc.cz

Poznámka pro editory:

EUC je soukromá síť zdravotnických zařízení. S obratem 2,15 miliard Kč a rozšiřováním do dalších krajů ČR patří k největším nestátním poskytovatelům zejména ambulantní péče v ČR. Je největší poskytovatel zdravotní péče zaměstnavatelům, včetně péče prémiové. Aktivity EUC dělí do 5 sektorů: Kliniky, Nemocnice, Premium, Lékárny a Laboratoře.

1479 zaměstnanců EUC poskytlo v roce 2016 péči celkem 1 140 000 pacientům. Od roku 2011 je vlastníkem EUC Tuffieh Funds SICAV plc..