Nemocnice Atlas je součástí zdravotnické skupiny EUC.

Skupina EUC, dříve EUROCLINICUM, je soukromá síť zdravotnických zařízení. Ročně ji navštíví přes půl milionu pacientů a podle objemu tržeb patří k největším nestátním poskytovatelům zdravotní péče v ČR. Skupina EUC dlouhodobě působí v těchto oblastech: primární a ambulantní zdravotní péče, zdravotnické služby pro zaměstnavatele, mamografický screening, lůžková péče, nadstandardní placená lékařská péče, laboratorní diagnostika a lékárenské služby. V segmentu ambulantní péče je skupina EUC vůbec největším subjektem na trhu stejně jako v oblasti zdravotních služeb pro zaměstnavatele a na poli mamárního screeningu. Od roku 2011 je vlastníkem EUC Tuffieh Funds SICAV plc, regulovaný maltským finančním regulátorem v rámci jednotné legislativy EU.