Aktuality

Nejnovější informace a zprávy z nemocnice

Červnový Zpravodaj Nemocnice Frýdlant

14.6.2019 Aktuality kolem převodu Nemocnice Frýdlant pod Krajskou nemocnici Liberec i další užitečné informace - třeba jaké léky přibalit na cesty - přináší poslední Zpravodaj Nemocnice Frýdlant.

Celý článek

Na prodeji frýdlantské nemocnice se shodly všechny strany

30.4.2019 V říjnu 2018 spolu Krajská nemocnice Liberec, Liberecký kraj, město Frýdlant a EUC, vlastník Nemocnice Frýdlant s.r.o., podepsaly Memorandum o spolupráci při zajištění zdravotních služeb v areálu frýdlantské nemocnice pro území mikroregionu Frýdlantsko. To mělo připravit dohodu o převodu Nemocnice Frýdlant s.r.o. na Krajskou nemocnici Liberec, a.s. Dnes ji podepsali Václav Vachta, předseda představenstva EUC, a generální ředitel liberecké nemocnice Richard Lukáš.

Celý článek

Dubnový Zpravodaj Nemocnice Frýdlant

16.4.2019 Jaké jsou výhody jednodenní chirurgie, které ortopedické operace v Nemocnici Frýdlant provádíme, rozhovor se zdravotním bratrem Martinem Kaláškem a řadu dalších informací přináší dubnový Zpravodaj Nemocnice Frýdlant.

Celý článek

Fakta o ortopedii v Nemocnici Frýdlant

21.3.2019 Nemocnice Frýdlant se zúčastnila výběrového řízení v oboru ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí – jednodenní ortopedická péče. více zde

Celý článek

Město Frýdlant, KNL a Liberecký kraj poškozují pacienty Frýdlantska

20.3.2019 Vlastník Nemocnice Frýdlant, Krajská nemocnice Liberec (KNL), Liberecký kraj a město Frýdlant spolu podepsali 25. 10. 2018 Memorandum o spolupráci při zajištění zdravotních služeb v areálu frýdlantské nemocnice pro území mikroregionu Frýdlantsko. Vyplývá z něj mimo jiné vůle všech stran zachovat zdravotní péči v regionu Frýdlantska, zaručit perspektivu práce pro stávající personál nemocnice a dohodnout se na prodeji nemocnice Krajské nemocnici Liberec nejpozději do 30. června 2019.

Celý článek

Liberecký kraj se postavil proti ortopedii ve Frýdlantu

19.3.2019 Nemocnice Frýdlant spolu s Libereckým krajem mnohokrát vyjádřily společný zájem na udržení a rozvoji zdravotní péče ve frýdlantské nemocnici.

Celý článek

Doplňující podklady odevzdány, očekáváme naplnění dohody

4.3.2019 Vedení Nemocnice Frýdlant s.r.o. dodalo k 22. únoru veškeré doplňující podklady pro ocenění nemocnice. Ocenění, které provede Libereckým krajem vybraná firma BENE FACTUM, by podle jejího sdělení mělo trvat tři týdny.

Celý článek

Nemocnice operuje v režimu jednodenní chirurgie

12.2.2019 První dva letošní pacienti byli v Nemocnici Frýdlant operováni v úterý 12. února. Další přijdou na řadu v následujících dnech. Operace budou probíhat v režimu jednodenní chirurgie v oborech chirurgie a gynekologie.

Celý článek

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.