Tiskové zprávy

Kontakt pro média: 
Eva Hokrová
e-mail: media@euc.cz 

Otevřený dopis zastupitelům města Frýdlant

Náhledová fotografie

19.1.2018 EUC vlastní Nemocnici Frýdlant s.r.o., která sídlí v objektu vlastněném městem Frýdlant. Již více než dva roky se jedná o nájemní smlouvě, která by odpovídala reálným možnostem poskytování zdravotní péče a zohledňovala nutnost investic do areálu.

Celý článek

Tiskové prohlášení EUC k jednání o úpravě nájemní smlouvy s městem Frýdlant

8.12.2017 EUC je významná zdravotní skupina působící ve všech českých regionech. Nemocnice Frýdlant s.r.o., která do skupiny EUC patří, zrealizovala za od začátku roku 2017 celkem 1973 operací v oborech chirurgie a gynekologie, což je o 6% více než ve stejném období roku 2016, a ošetřila přes 29 tisíc pacientů. Díky těmto výsledkům a skvělému týmu zdravotníků nemocnice dosahuje letos vyrovnaného rozpočtu a její péče je vyhledávaná i mimo region města Frýdlant. Nemocnice Frýdlant funguje v objektu města, které do něho za poslední roky neinvestovalo a investovat ani nehodlá. Nájemce nemocnice zde investoval 20 milionů korun za posledních několik let a je připraven na 70 milionovou investici do areálu města, pokud s městem dojde k dohodě na úpravě nájemní smlouvy.

Celý článek

ZA PLÁNOVANÝMI CHIRURGICKÝMI OPERACEMI DO NEMOCNICE FRÝDLANT I V SOBOTU

7.2.2017 Frýdlant (7. února 2017) Primář chirurgického oddělení nemocnice ve Frýdlantu MUDr. Lukáš Kohoutek se spolu se svým týmem dlouhodobě zaměřuje především na plánované a specializované operace.

Celý článek

EUC: Do Nemocnice Frýdlant investujeme miliony

20.6.2016

Celý článek

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.