Chirurgie

 

Cévní chirurgie

Operace žil: křečové žíly řešíme jak klasicky, tak nejmodernějšími ambulantními metodami, jako je RFA (radiofrekvenční ablace), ClariVein (mechanicko-chemické odstranění) či pěnová sklerotizace

Chirurgie ruky

• Operace úžinových syndromů (syndrom karpálního tunelu, tenisový loket, golfový loket)
• Skákavé prsty
• Korekční operace

 

Individuální a ohleduplný přístup k léčbě

Vždy se snažíme o individuální přístup ke každému pacientovi. Pokud to zdravotní stav pacienta dovoluje, dáváme přednost miniinvazivním přístupům, laparoskopickému operování. Doba hospitalizace je ryze individuální, závisí na diagnóze, celkovém stavu pacienta a na pooperační zdatnosti. 

Zde si můžete stáhnout všechny potřebné dokumenty.

Gynekologie

Na naší gynekologii má dlouholetou tradici především laparoskopická operativa. Zahrnuje diagnostiku a operativu chorob malé pánve. Zvláštní skupinu tvoří operativa pro myomatózu u žen plánujících graviditu. Velkou část laparoskopické operativy tvoří diagnostika poruch plodnosti. Výhodou pro pacientky je návaznost na další léčbu v naší reprodukční poradně. V případě hysterektomií jednoznačně preferujeme přístup vaginální či laparoskopicky asistovaně vaginální (LAVH), je-li to možné vzhledem k předoperačnímu nálezu. U komplikovaných zákroků především z důvodů onkologické diagnózy úzce spolupracujeme s gynekologicko-porodnickým oddělením nemocnice Liberec.

Doba hospitalizace

 

Nadstandardní pokoj

Před pobytem v nemocnici si můžete objednat nadstandardní pokoj. Příplatek činí 1000 Kč za noc.

Objednání k operaci

Objednání je možné i bez doporučení obvodního gynekologa a probíhá přes gynekologickou ambulanci.

Čekací doba na operace

Čekací dobu na operaci se snažíme zkrátit na minimum. U hysterektomie činí obvykle 2–3 týdny, u laparoskopie 1–2 týdny. Malé zákroky, jako je hysteroskopie, konizace či interrupce, provádíme obvykle do týdne. Po domluvě lze termín operace přizpůsobit přání pacientky.

Zde si můžete stáhnout všechny potřebné dokumenty.