Často kladené otázky

Dotazy na péči

Nemocnice Frýdlant má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami, péče je kromě výkonů, které pojišťovny nehradí, plně proplácena ze zdravotního pojištění.

Pokud pacient není zdravotně pojištěn v ČR (platný Evropský průkaz zdravotního pojištění – EHIC, nebo platný Náhradní certifikát k EHIC, komerční zdravotní pojištění), vyžaduje nemocnice platbu za provedenou zdravotní péči v hotovosti. Více informací vám podáme na tomto e-mailu: petra.kalmova@nemfry.cz

Lékařskou pohotovostní službu zajišťuje Krajská nemocnice Liberec na adrese Fugnerova 1124, Frýdlant (bývalá poliklinika, budova naproti naší nemocnici) v ordinaci plicního lékaře.

Registraci od vás bude vyžadovat praktický lékař, pediatr, gynekolog a stomatolog. K jinému lékaři můžete přejít po třech měsících. Výjimku tvoří pouze kojenci do 6 měsíců, pro které tříměsíční lhůta neplatí a měnit ošetřujícího pediatra lze kdykoliv. Při registraci u nového lékaře není nutné rušit registraci u lékaře původního.

Dle platné legislativy se platba regulačního poplatku vztahuje pouze na pohotovostní službu. Regulační poplatek se platí ve výši 90 Kč. Pacient, jehož stav je tak vážný, že je nutná okamžitá hospitalizace, poplatek nehradí.

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.