Laboratorní služby jsou nezbytnou součástné diagnostiky zdravotního stavu pacienta. Nabízíme široké spektrum laboratorních vyšetření prováděných na moderních analyzátorech. Jsme špičkovým pracovištěm pro molekulární biologii a po technickém dovybavení a personálním posílení pracoviště imunologie a alergologie jsme na špičkové úrovni i v tomto oboru. Silnou stránkou je síť zdravotnických zařízení po celé ČR s více než 250 vlastními lékaři z nejrůznějších oborů. Naším cílem je poskytnou co nejkvalitnější výsledky v co nejkratším čase, včetně možností konzultací s našimi odborníky.

Elektronické výsledky ELVYS - elektronická distribuce laboratorních výsledků

Laboratorní magazín Labnews

Máte zájem o více informací o této službě?

www.laboratoreeuroclinicum.cz

kontaktujte nás na obchod(zavináč)euc.cz

napište přímo ZDE

Laboratorní příručka

 

Příloha k laboratorní příručce

 

Aktuality

Využíváme nový jednotný laboratorní informační systém s mnoha dosud běžně nenabízenými funkcemi.

Alergologická laboratoř byla vybavena novými přístroji ImmunoCAP firmy Phadia, které jsou vysoce citlivé, přesné a spolehlivě měří hladiny protilátek třídy IgE.

V prosinci 2012 jsme rozšířili síť laboratoří EUC (dříve EUROCLINICUM) o akreditovanou špičkovou mikrobiologickou laboratoř COTRAXIM s.r.o. v Praze. Laboratoř se zabývá oblastí bakteriologie, mykologie a provádí řadu specializovaných vyšetření např. průkaz antigenů chlamydií, rotavirů, adenovirů a dalších.

K 1.1. 2014 došlo k fúzi pražských laboratoří HemaLab a Cotraxim a vzniká tak jedna centrální laboratoř s názvem Laboratoře EUC (dříve EUROCLINICUM) s.r.o. Tato laboratoř nyní poskytuje komplexní sadu laboratorních vyšetření v hlavních oborech hematologie, biochemie, imunologie a mikrobiologie a řadí se tak svým spektrem mezi největší laboratoře v České republice

Výhody naší péče

přesnost a rychlost výsledků

špičkové vybavení laboratoří

odborný školený personál

elektronické žádanky

elektronické výsledky

 

více o laboratorních službách EUC najdete na webu www.laboratoreeuroclinicum.cz