Nemocnice Atlas

Nemocnice Atlas se zaměřuje na selektivní operativu a ambulantní péči. Je zde lůžkové chirurgické a gynekologické oddělení, kde se provádí gynekologické operace, chirurgie prsu, štítné žlázy, proktologické zákroky i operace žil. V nemocnici jsou čtyři nové moderní operační sály, radiodiagnostické oddělení včetně mamografu, lékárna a také vlastní laboratoř.

Čekárna

Vysoká úroveň chirurgické a gynekologické péče

Bc. Hana Janálová

pk2Reczd2Ck

MUDr. Tomáš Melichar, MBA – ředitel nemocnice

LrMGQWbF-mo

V zákulisí Nemocnice Atlas ve Zlíně

ewmwjqxdgsg

Rozhovor s MUDr. Bohumilem Dudeškem

„Člověk si nesmí začít myslet, že už není co zlepšovat.“

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.
Budeme Vám posílat novinky z oboru zdraví.

Souhlasím s
podmínkami

Svou registrací/přihlášením k odběru newsletteru poskytuji společnosti EUC a.s., Na Pankráci 1690/125,
140 00 Praha 4, IČ: 26730413, skup. DIČ: CZ699002423
, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu, za účelem zařazení do databáze k marketingovým účelům, tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení a novinek prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační povinnosti.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Souhlas může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu společnosti nebo využitím funkce zrušení registrace/odhlášení v newsletteru.

Společnost prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.